سوئیچ مدل SF302-08MPP از سری ۳۰۰ سیسکو Small Business

SF302-08MPP

یکی از سوئیچ‌های قابل‌ مدیریت سری ۳۰۰ سیسکو، سوئیچ SF302-08MPP است. این سوئیچ به صورت روی میز، دسکتاپ و در رک که فضایی معادل یک یونیت را اشغال می کند، قابل نصب است. این دستگاه مجهز به ۸ پورت است که این ۸ پورت سرعت ۱۰/۱۰۰ مگابیت دارند و ۲ پورت combo یا مشترک بین پورت‌های اترنت و SFP (یا جایگاه قرار گرفتن ماژول فیبر نوری) است که سرعت روی این پورت‌ها ۱۰۰۰ یا یک گیگابیت است.
ظرفیت این سوئیچ برای انتقال دیتا با پهنای باند، ۵.۶Gbps است و میزان پردازش آن در هر ثانیه ۴.۱۷ یک میلیون پکت (۴.۱۷Mpps) است.
هم‌چنین آدرس MAC دستگاه‌های مختلفی که به پورت‌های این سوئیچ وصل است برابر ۱۶K یا ۱۶۰۰۰ است.

  • قابلیت پشتیبانی از نرم‌افزار Jumbo frame آن ۹KB و ظرفیت آن ۴K Active VLANs است. مدل SF302-08MPP از پروتکل‌های مدیریت راه دور از جمله مانند SNMP 1 ،RMON 1 ،RMON 2 ،RMON 3 ،RMON 9 ،Telnet ،SNMP 3 ،SNMP 2c ،HTTP ،HTTPS ،SSH ،CLI پیروی می‌کند. الگوریتم رمزگذاری سوئیچ MD5 و روش احراز هویت آن Secure Shell (SSH) ،RADIUS ،+TACACS است.
  • دیگر ویژگی‌های این سوئیچ شامل سوئیچینگ لایه‌ی ۳، سوئیچینگ لایه‌ی ۲، پشتیبانی از DHCP ، WRR، BOOTP، VLAN ، IGMP snooping، Syslog ،IPv6 ، DiffServ  می‌باشد.
    از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به قابلیت storm control، کیفیت خدمات یا QoS و  Multicast Storm Control، Unicast Storm Control اشاره کرد.
  • سوئیچ SF302-08MPP پروتکل‌های زیر را پشتیبانی می‌کند:

Spanning Tree
Rapid Spanning Tree Protocol
Trivial File Transfer Protocol
MSTP
Cisco Discovery Protocol

هم‌چنین از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

MLD snooping
Multicast Storm Control
Unicast Storm Control
firmware upgradable
ACL

  • از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به port mirroring اشاره کرد.
  • این مدل از سوئیچ با استانداردهای زیر سازگاری دارد:
IEEE 802.3abIEEE 802.1wIEEE 802.3xIEEE 802.3
IEEE 802.1abIEEE 802.1xIEEE 802.1DIEEE 802.3u
 IEEE 802.3afIEEE 802.1QIEEE 802.3z
 IEEE 802.1sIEEE 802.3adIEEE 802.1p
  • سوئیچ SF302-08PP یک رم ۱۲۸ و ۱۶ مگابایت فلش مموری دارد. شاخص‌های وضعیت توان Link activity, port transmission speedsystem هستند.
  • در جدول زیر به بعضی دیگر از ویژگی‌های این مدل اشاره کرده‌ایم:
ولتاژ کاری۱۲۰/۲۳۰ ولت
ولتاژ کاری AC/50-60 Hz
عرض۲۷.۹ سانتیمتر
عمق۱۷ سانتیمتر
ارتفاع۳.۷ سانتیمتر
وزن۱.۱۷ کیلوگرم
دمای انبار۰-۴۰ سانتیگراد
دمای عملکرد۲۰-۱۰۵- سانتیگراد
رطوبت مجاز غیرمتراکم ۱۰-۹۰%

گارانتی یک‌ساله‌ی پرونکسو سوئیچ SF302-08MPP را هم مانند سایر سوئیچ‌های سیسکو، ضمانت می‌‌کند. همچنین در صورت تمدید این گارانتی تا ۳ سال قابل افزایش است.

جواب سوال خود را نیافتید؟ یا آنچه که در بالا گفته شد کافی نبود؟

آدرس ایمیل خود را برای ما بگذارید تا اطلاعات بیشتری را برای شما ارسال کنیم. تلاش خواهیم کرد پاسخ بهتری برای مسائل فنی شما ارائه کنیم. 

بیشتر بخوانید

داریوش ابراهیمی

آشنایی با شرکت و محصولات Ubiquiti Networks

مقدمه Ubiquiti Networks یک شرکت آمریکایی است که در زمینه فناوری‌های مرتبط با شبکه‌های کامپیوتری فعالیت می‌کند. تجهیزات Ubiquiti محدوده‌ای از کسب و کارهای کوچک و متوسط (Enterprise) تا شرکت‌های

ادامه مطلب »
استاندارد nbase-t
محمد امین کمالی

استاندارد NBASE-T چیست ؟

در استاندارد Ethernet که با نام IEEE 802.3 شناخته می شود از کابل‌های Twisted Pair (زوج سیم به هم تابیده) به عنوان رسانه ارتباطی استفاده می‌گردد.

ادامه مطلب »
معصومه حسین آبادی

ARP چیست؟

پروتکل ARP یا Address Resolution protocol یک پروتکل لایه دو است، که کار آن به دست آوردن آدرس لایه دو یا همان آدرس فیزیکی مقصد که معروف به MAC می باشد از روی آدرس لایه سه ای یعنی IP است.

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا
× گفتگوی آنلاین