خدمات

سرویس سنتر پرونکسو

تیم متخصصان پرونکسو با رزومه‌ای عالی در حوزه شبکه، پیش از انتخاب دستگاه، توپولوژی و
پیکربندی شبکه مورد نظر شما، با صبر و شکیبایی پاسخوگی سوالات شما خواهند بود.

چرا می توانید به سرویس سنتر پرونکسو تکیه کنید!

تخصص

تمامی اعضای تیم سرویس سنتر پرونکسو با رویکرد تخصص‌گرایی و داشتن روحیه‌ حامی جذب شده‌اند. مدیران بخش‌های مختلف سرویس‌سنتر پرونکسو، گواهی خوب بر این ادعا هستند. مهندسان برجسته در تیم سرویس سنتر پرونکسو حضور دارند تا هیچ جای تردیدی در پیچیده‌ترین مسائل شبکه نیز باقی نماند.

مسوولیت پذیری

از زمانی که با پرونکسو تماس گرفتید، مسئولیت پیگیری و پیشبرد فرآیند توسعه شبکه از عهده شما خارج شده و به تیم متخصص پرونکسو واگذار می‌‌شود. کارشناسان پرونکسو دانش فنی و اطلاعات مربوط به پروژه را در اختیار شما می‌گذارند و متناسب با انتظارات شما از شبکه، گزینه مناسب را پیشنهاد می‌کنند تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

پاسخگویی

به منظور عمل به تعهدات حرفه‌ای، سرویس سنتر پرونکسو، از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶ بعدازظهر، بدون وقفه پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. همچنین در ایام تعطیل، می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین یا گذاشتن تیکت برای متخصصان در کمتر از ۲ ساعت پاسخ را دریافت کنید و در صورت نیاز با شما تماس گرفته می‌شود.

ما چه گام هایی برای ایجاد و یا بهبود شبکه شما بر می داریم!

services_survey

نیاز سنجی

چه مدیر عامل یک شرکت باشید که به زیرساخت شبکه نیاز دارد، چه مجری پروژه‌ دوربین‌های مداربسته، چه مسئول آی‌تی IT یک سازمان، یا کسی که علاقه‌مند به فناوری Voip است، در هر صورت به یک همراه متخصص نیاز دارید که شرایط محیط شما را به درستی بسنجد و بر اساس آن راه‌حل مناسب را ارائه کرده، سخت‌افزار مورد نظر را تامین و به خوبی راه‌اندازی کند. علاوه بر همه این موارد تعهد و پشتیبانی از شبکه یک اصل اساسی است که پرونکسو این اعتماد و اطمینان را به شما می‌دهد.

طراحی

قدم اول در طراحی یک شبکه مناسب برای شما، شناخت درست نیاز کسب و کارتان است. این کار جلوی هزینه‌های اضافی را می‌گیرد و دقیق‌ترین انتخاب را پیش پای شما می‌گذارد.در پرونکسو، یک تیم متخصص و بی‌طرف پس از گردآوری اطلاعات و امکان‌سنجی، مسئله شما را تحلیل و راه‌حلی مناسب ارائه می‌کند.

service_design
service_supply_1

تامین

انتخاب و خرید کالا فقط بخش کوچکی از راه‌اندازی شبکه است. یافتن و پیشنهاد بهترین راه‌حل، با کمترین گرفتاری و بیشترین کارآمدی، که شما را از پیگیری‌های بعدی کارفرما و هزینه‌های غیرمنتظره‌ خرابی و عیب‌یابی آسوده کند، خدمت برجسته پرونکسو است.

نصب و راه اندازی

متخصصان پرونکسو در طول فرایند نصب و راه‌اندازی قدم به قدم شما را همراهی می‌کنند تا تجهیزات شبکه را با آسودگی خاطر درکمترین زمان، راه‌اندازی و آزمایش کنید. نصب سخت‌افزاری و پیکر‌بندی نرم‌افزاری تجهیزات تامین‌شده، در بهینه‌ترین حالت ممکن برای شبکه‌ شما انجام می‌پذیرد.

array-approach-network-support

پشتیبانی

بهترین راه حل فقط وقتی قابلیت اجرا دارد که تجهیزات متناسب با شبکه‌ طراحی شده، از برندهای معتبر و پیشرو دنیا در این زمینه با تضمین اصالت و کیفیت تامین شود. در بازاری که اعتماد و اطمینان حرف اول و آخر را می‌زند، ضمانت سه ساله‌ پرونکسو مطمئن‌ترین تکیه‌گاه شماست.راهنمای جامع خدمات پرونکسو

اسکرول به بالا
× گفتگوی آنلاین