درباره ما

داستان پرونکسو

از مشاوره تا راه‌اندازی و پشتیبانی، لحظه به لحظه با شما هستیم.

فناوری‌ها و دستگاه‌های جدید در صنعت شبکه روز به روز در حال تغییر است و این تغییر ممکن است ما را در شناخت و انتخاب مناسب‌ترین تجهیزات برای کسب و کارمان دچار مشکل کند. کارشناسان ما این دغدغه را به خوبی فهمیدند و تصمیم گرفتند با ایده‌ای که داشتند قدری از این نگرانی‌ها را کم کنند. و از اینجا بود که داستان ما آغاز شد و پرونکسو با تیمی متخصص عاشق شبکه و فناوری، شروع به کار کرد. قرار شد از زمانیکه مشتری نیاز به ایجاد و راه‌اندازی یک شبکه برای سازمان یا کسب‌وکارش را پیدا کرد، پرونکسو از صفر تا صد این کار یعنی از مشاوره و طراحی تا راه‌اندازی و پشتیبانی کنارش باشد.

پرونکسو قرار است در بازار رو به رشدی که لحظه به لحظه در حال تغییر است، حامی مشتریان خود باشد. از لحظه‌ای که شما نیاز به راه‌اندازی شبکه در سازمان‌تان را احساس می‌کنید، با مشاوره‌ای کاملا بی طرفانه کنارتان هستیم و تا زمان نصب و راه‌اندازی و حتی بروز مشکلات احتمالی پس از آن، دست شما را رها نمی‌کنیم.
دانیال حسین آبادی
مدیر عامل پرونکسو

این درد دل بازار شبکه ایران است...

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. 

اسکرول به بالا
× گفتگوی آنلاین