preloader

ارائه دهنده راهکار های یکپارچه

سیسکو بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه از قبیل سوئیچ، روتر و تجهیزات امنیتی مانند فایروال‌های نسل جدید، NGIPS و … است. این شرکت همچنین در زمینه تولید نرم‌افزارها و سرویس‌ها بسیار قدرتمند عمل کرده و تولید دستگاه متناسب با تجارت و کسب‌و‌کار مشتریان، از مواردی است که سیسکو در طراحی محصولات خود به آن توجه کرده‌است. ساخت سوئیچ‌های سری اسمال بیزینسSmall Business که برای تجارت‌های کوچک و متوسط بسیار مناسب، قدرتمند و مقرون به صرفه‌اند، یکی از این موارد است.

یک پشتیبان

یک پشتیبان مناسب

داشتن یک پشتیبان ایمن و در دسترس که در هنگام مشکلات راه‌کارهای مناسب در جهت رشد کسب و کار شما ارائه دهد، یک دلگرمی بزرگ است.

محافظت

محافظت در مقابل تهدیدات امنیتی

خطرات امنیتی به سرعت در حال افزایش است و جلوگیری نکردن از این تهدیدات در کسب‌وکارتان، می‌تواند شهرت شما را تهدید و اعتماد مشتریانتان را کاهش دهد. پس بهتر است از همان ابتدای کار، با استفاده از تجهیزاتی که از این خطرات جلوگیری می‌کنند از تجارت خود محافظت کنید.

رشد کسب وکار

راه‌حل ‌های مناسب برای رشد کسب وکار

سیسکو محصولاتی را ارائه می‌دهد که برای کسب و کار شما مناسب است و باعث افزایش بهره‌وری کارکنان می‌شود. بهبود عملکرد برنامه‌های کاربردی و حیاتی کسب و کار شما، از دیگر اهداف سیسکو است.

feature_one

شبکه خود را ساده کنید

آیا پیچیدگی تکنولوژی، شما را از اهداف کسب و کار باز می‌دارد؟ شما به راحتی می‌توانید شبکه‌های پیچیده، گران قیمت و غیر ضروری را ساده‌تر کنید و بر آنچه مهم‌تر است تمرکز کنید.

check

سوئیچ های سری Small Business

اگر نیاز به شبکه‌ای ساده و امن دارید که عملکرد بالایی داشته باشد و بتوانید به راحتی آن را مدیریت کنید، همچنین تمام نیاز‌های شما را پوشش دهد، سوئیچ های Small Business برایتان مناسب است.

مزایا و برتری‌های سیسکو

راه اندازی سریع و ساده

محیط گرافیکی مبتنی بر مرورگر برای پیکربندی دستگاه که مدیریت و پیاده سازی آن را بسیار ساده و کاربر پسند کرده است. البته علاوه بر این می‌توانید در محیط خط فرمان نیز دستگاه را پیکربندی کنید.

4
3

عملکرد قوی و قابل اطمینان

تمام نیازهای شبکه شما را برطرف می‌کند و دارای ظرفیت بالایی است. بنابرین می توانید از انتقال سریع فایل‌ها لذت ببرید. زیرا این دستگاه‌ علاوه بر سخت‌افزار قوی از پورت‌های پر سرعت تا 10Gb و فیبر پشتیبانی می‌کند.

ویژگی های پیشرفته

این دستگاه تنها یک سوئیچ ساده نیست زیرا این سوئیچ‌ها در کنار Vlan از روتینگ، QOS ،STP و کلی سرویس دیگر مانند DHCP, DNS ,SNMP ، Etherchannel ، 802.1X و… پشتیبانی می‌کند علاوه بر این، سوئیچ‌های این سری از سیسکو، این قدرت را دارند تا نیازهای شما را در انتقال برق بر روی پورت‌های سوئیچ را به طور کامل برطرف کنند زیرا این دستگاه توان ارسال برق تا 60W را بر روی هر پورت دارد که با این توان می توانید قدرتمندترین دستگاه‌ها را به وسیله سوئیچ روشن کنید.

2
1

برق رسانی

سوئیچ های این سری از سیسکو این قدرت را دارند تا نیازهای شما برای انتقال برق بر روی پورت‌های سوئیچ را به طورکامل برطرف کنند. زیرا این دستگاه‌ها توان ارسال برق تا 60W را بر روی هر پورت دارند که با این توان می توانید قدرتمند‌ترین دستگاه‌ها را به وسیله سوئیچ روشن کنید.

امنیت فوق العاده بالا

این سوئیچ ها ضمانت می‌دهند که از اطلاعات شما به خوبی محافظت کنند. زیرا این دستگاه‌ها تنها سوئیچ هایی در بازار هستند که به طور کامل از موارد و استانداردهای امنیتی مانند Web Authentication , 802.1X , ACL در کنار DOS Protection ,Port-Security ،ARP Inspection و DHCP Snooping پشتیبانی می‌کنند و شما به راحتی می‌توانید دستگاه‌های شبکه خود را در مقابل تهدیدات ایمن کنید.

5
Call Now Button