سوئیچ مدل SF110D-08HP از سری ۱۱۰ سیسکو Small Business

SF110D-08HP

سوئیچ SF110D-08HP یک مدل از سوئیچ‌های مدیریت‌نشده‌ی سری ۱۱۰ سیسکو است. این سوئیچ SMB مدلی مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است که ۸ پورت با سرعت ۱ مگ دارد.
ظرفیت این سوئیچ‌ها برای انتقال دیتا با پهنای باند ۱.۶Mbps و میزان پردازش در هر ثانیه برابر ۱.۲ میلیون پکت است (۱.۲Mpps). این در حالی است که آدرس MAC دستگاه‌های مختلفی که به پورت‌های این سوئیچ وصل است برابر ۱۰۰۰ است.
هم‌چنین مانند بسیاری از مدل‌های سری ۱۱۰، قابلیت پشتیبانی از نرم‌افزار Jumbo frame را هم دارد.
از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به مواردی مانند کنترل جریان، سوئیچینگ لایه‌ی ۲، auto-negotiation، auto-uplink (auto MDI/MDI-X)، WRR، کیفیت خدمات (QoS)، عیب‌یابی کابل، تشخیص لوپ، PoE اشاره کرد.
این سوئیچ با استانداردهای IEEE 802.3، IEEE 802.3u، IEEE 802.3ab، IEEE 802.3az، IEEE 802.3z، IEEE 802.1p، IEEE 802.3x،IEEE 802.3af سازگاری دارد.
شاخص‌های وضعیت توان این مدل link/activity، عیب‌یابی کابل، تشخیص لوپ هستند.

در جدول زیر به بعضی دیگر از ویژگی‌های این مدل اشاره شده است:

جواب سوال خود را نیافتید؟ یا آنچه که در بالا گفته شد کافی نبود؟

آدرس ایمیل خود را برای ما بگذارید تا اطلاعات بیشتری را برای شما ارسال کنیم. تلاش خواهیم کرد پاسخ بهتری برای مسائل فنی شما ارائه کنیم. 

این صفحه را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
مطالب مرتبط
آخرین نوشته ها

بیشتر بخوانید

چرا به VLAN احتیاج داریم
دانیال حسین آبادی

چرا به VLAN احتیاج داریم ؟

VLANing یعنی خرد کردن یک برادکست دامین (Broadcast Domain) بزرگ به چندین Broadcast Domain کوچک برای اهداف کم کردن Flooding فریم‌ها در سوئیچ و اعمال Policy در لایه‌های بالاتر

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا