preloader

Ubnt

UBNT راه حلی قابل اعتماد با کاربری آسان

Ubiquiti Networks یک شرکت آمریکایی است که در زمینه فناوری های مرتبط با شبکه های کامپیوتری فعالیت می کند. تجهیزات شرکت Ubiquiti محدوده ای از کسب و کارهای کوچک و متوسط (Enterprise) تا شرکت های ارائه دهنده خدمات (Service Provider) را پشتیبانی می کند.

hand

یک پشتیبان مناسب

استفاده از یک پشتیبان ایمن و در دسترس، که در هنگام مواجه با مشکلات راهکارهای مناسب در جهت رشد کسب‌وکار به شما پیشنهاد دهد یک دلگرمی بزرگ است.

hand - Copy

فناوری در خدمت رشد تجارت

فناوری باید به شکلی باشد که در جهت رشد تجارت باشد و سرعت رشد کسب‌وکار شما را افزایش دهد نه اینکه اختلال در فناوری باعث اختلال در تجارت شما شود، هیچ‌گاه نباید امنیت تجارت شما به دلیل نقص فناوری به خطر بیافتد و میکروتیک این تعهد را می‌دهد که در بهترین شکل نیازهای شما را برطرف و امنیت شما را در مقابل تهدیدات برقرار می‌کند.

hand - Copy (2)

کسب و کار خود را یکپارچه و منظم کنید

میکروتیک این تعهد را به شما می‌دهد که در یک دستگاه تمام نیازهای شبکه‌ای تجارت شما را به بهترین شکل بر روی یک دستگاه با کمترین قیمت برطرف ‌کند. و این اجازه را به شما نمی‌دهد که به چیزی به غیر از رشد تجارت خود فکر کنید.

QuickSet

ابزاری برای ساده سازی تنظیمات پیچیده و گسترده سیستم عامل

feature_one

شبکه خود را ساده کنید

فعالیت اصلیUBNT در جهت تولید و توسعه پلتفرم های سیمی و بی سیم است که بتواند راهکارهای ارتباطی بسیار پیشرفته و در عین حال ساده و قابل برنامه ریزی را برای کاربر فراهم آورد. پلتفرم‌های تولید شده توسط شرکت، زیرساخت‌های WLAN، محصولات نظارت تصویری، راهکارهای سوییچینگ و روتینگ و اجزای مربوط به ارتباطات ماشین به ماشین را فراهم می‌کند

check

UBNT راه حلی قابل اعتماد با کاربری آسان

معرفی محصولات شرکت Ubiquiti

4

محصولات EdgeMAX

این محصولات شامل نرم افزار و سیستم هایی است که برای مسیریابی و سوییچینگ مورد استفاده قرار می گیرند. EdgeMAX متکی به سیستم عامل EdgeOS است.

3

محصولات UniFi

شرکت Ubiquiti محصولات UniFi را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط معرفی کرده است. این محصولات شبکه Wi-Fi مقیاس پذیری را ارائه می دهند که شامل سخت افزار Wi-Fi و یک نرم افزار مدیریتی است که به عنوان کنترلر مورد استفاده قرار می گیرد. کنترلر UniFi مدیران شبکه WLAN را قادر می سازد که به صورت متمرکز شبکه UniFi را تنظیم و مدیریت کنند.

2

محصولات UniFi Video

دوربین های تحت شبکه Ubiquiti از یک کابل برای انتقال داده و پاور (PoE) بهره می برند. همچنین دوربین های تحت شبکه Ubiquiti این قابلیت را دارند که توسط نرم افزار کنترلر مدیریت شوند.

محصولات UniFi Switch

سوییچ های Ubiquiti کارایی را همراه با سوییچنگ هوشمند، پشتیبانی از PoE+ را برای شبکه های کوچک و متوسط فراهم می کند.

1

محصولات AirFiber

این محصولات شامل سیستم های رادیویی نقطه به نقطه با توان بالا است. محصولات AirFiber از آنتن های جدا، یکپارچه و GPS بهره می برند که باعث می شود هر دو سمت لینک به طور همزمان بسته های داده را ارسال کنند.

5

UBNT پرونکسو

Call Now Button