سوئیچ مدل SF302-08 سری ۳۰۰ سیسکو SMB

SF302-08

سری ۳۰۰ سوئیچ‌های قابل‌ مدیریت سیسکو شامل ۲۷ مدل است که یکی از این مدل‌ها سوئیچ SF302-08 می‌باشد. این سوئیچ به صورت روی میز، دسکتاپ و در رک (که فضایی معادل یک یونیت را اشغال می کند)  قابل نصب است. این دستگاه مجهز به ۸ پورت با سرعت  ۱ مگ و ۲ پورت combo Gigabit SFP است.
ظرفیت این سوئیچ‌ها برای انتقال دیتا با پهنای باند ۵.۶Gbps و میزان پردازش در هر ثانیه برابر ۴.۱۷ میلیون پکت است (۴.۱۷Mpps). این در حالی است که آدرس MAC دستگاه‌های مختلفی که به پورت‌های این سوئیچ وصل است برابر ۱۶K یا ۱۶۰۰۰ است.
قابلیت پشتیبانی از نرم‌افزار Jumbo frame آن ۱۰KB است.
سوئیچ SF302-08 از پروتکل‌های مدیریت راه دور مانند SNMP 1, RMON 1RMON 2, RMON 3RMON 9, TelnetSNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, SSH, CLI پیروی می‌کند. الگوریتم رمزگذاری سوئیچ MD5 و روش احراز هویت آن Secure Shell (SSH), RADIUSTACACS+ است.
دیگر ویژگی‌های این سوئیچ شامل سوئیچینگ لایه‌ی ۳، سوئیچینگ لایه‌ی ۲، پشتیبانی از DHCP ، BOOTP، WRR، VLAN ،IGMP snooping، Syslog ،IPv6 ،DiffServ ، قابلیت کنترل storm control، کیفیت خدمات (QoS)، عیب‌یابی کابل، تشخیص لوپ، PoE هستند.

سوئیچ SF302-08 پروتکل‌های زیر را پشتیبانی می‌کند:

جواب سوال خود را نیافتید؟ یا آنچه که در بالا گفته شد کافی نبود؟

آدرس ایمیل خود را برای ما بگذارید تا اطلاعات بیشتری را برای شما ارسال کنیم. تلاش خواهیم کرد پاسخ بهتری برای مسائل فنی شما ارائه کنیم. 

این صفحه را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
مطالب مرتبط
آخرین نوشته ها

بیشتر بخوانید

چرا به VLAN احتیاج داریم
دانیال حسین آبادی

چرا به VLAN احتیاج داریم ؟

VLANing یعنی خرد کردن یک برادکست دامین (Broadcast Domain) بزرگ به چندین Broadcast Domain کوچک برای اهداف کم کردن Flooding فریم‌ها در سوئیچ و اعمال Policy در لایه‌های بالاتر

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا