سوئیچ مدل SF300-24 از سری سیسکو Small Business

SF300-24

کی از مدل‌های سری ۳۰۰ سوئیچ‌های قابل‌ مدیریت سیسکو، سوئیچ SF300-24 می‌باشد. این سوئیچ نیز به صورت دسکتاپ، رک‌مونت و در رک (که فضایی معادل یک یونیت را اشغال می کند) قابل نصب است.. همچنین مجهز به ۲۴ پورت با سرعت ۱۰/۱۰۰، ۲ پورت با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ و ۲ پورت combo Gigabit SFP است.
ظرفیت این سوئیچ‌ها برای انتقال دیتا با پهنای باند ۱۲.۸Gbps و میزان پردازش در هر ثانیه برابر ۹.۵۲ میلیون پکت است (۹.۵۲Mpps). این در حالی است که آدرس MAC دستگاه‌های مختلفی که به پورت‌های این سوئیچ وصل است برابر ۱۶۰۰۰ و قابلیت پشتیبانی از نرم‌افزار Jumbo frame آن ۱۰KB است.
سوئیچ SF300-24 از پروتکل‌های مدیریت راه دور مانند SNMP 1RMON 1, RMON 2RMON ۳, RMON 9 Telnet, SNMP 3SNMP HTTPHTTPSSSH, CLI پیروی می‌کند. الگوریتم رمزگذاری سوئیچ MD5 و روش احراز هویت آن Secure Shell (SSH)RADIUS, TACACS+ است.
دیگر ویژگی‌های این سوئیچ شامل سوئیچینگ لایه‌ی ۳، سوئیچینگ لایه‌ی ۲، پشتیبانی از DHCP ، WRR، BOOTP، VLAN ،IGMPsnooping، Syslog،IPv6 ، DiffSer می‌باشد.

سوئیچ SF300-24 پروتکل‌های زیر را پشتیبانی می‌کند:

جواب سوال خود را نیافتید؟ یا آنچه که در بالا گفته شد کافی نبود؟

آدرس ایمیل خود را برای ما بگذارید تا اطلاعات بیشتری را برای شما ارسال کنیم. تلاش خواهیم کرد پاسخ بهتری برای مسائل فنی شما ارائه کنیم. 

این صفحه را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
مطالب مرتبط
آخرین نوشته ها

بیشتر بخوانید

چرا به VLAN احتیاج داریم
دانیال حسین آبادی

چرا به VLAN احتیاج داریم ؟

VLANing یعنی خرد کردن یک برادکست دامین (Broadcast Domain) بزرگ به چندین Broadcast Domain کوچک برای اهداف کم کردن Flooding فریم‌ها در سوئیچ و اعمال Policy در لایه‌های بالاتر

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا