خانه

اینجا هستیم تا حامی تان باشیم

از راهنمایی و خرید تجهیزات تا نصب و راه اندازی

نیازسنجی

طراحی

تامین

راه اندازی

پشتیبانی

ما با خود شما سر و کار داریم

از لحظه‌ای که به وجود شبکه نیاز پیدا کردید، کار پرونکسو آغاز می‌شود. ما نیازهای شما را به رایگان می‌سنجیم، شبکه متناسب با آن را طراحی می‌کنیم، تجهیزات لازم را فراهم می‌سازیم، شبکه را نصب و راه‌اندازی می‌کنیم و در نهایت تضمین می‌دهیم که در صورت بروز هر مشکلی، در کمتر از ۷۲ ساعت آن را رفع کنیم.
در یک کلام، پرونکسو یک راهکار یکپارچه‌ی مبتنی بر فناوری روز برای رفع دغدغه‌های هر کسی است که با کل شبکه یا بخشی از آن، به نحوی درگیر است.

رونمایی از برند پرونکسو. هتل اسپیناس پالاس
سمینار معرفی نمایندگی رسمی پرونکسو در کرمان شرکت کندونت

عملکرد قدرتمند و پایداری بالا با قیمت مناسب، انتخاب محصولات Cisco Small Business را به عنوان یکی از اولویت های اصلی مدیران IT قرار داده است.

به نسل جدید شبکه های یکپارچه خوش آمدید! Ubiquiti با ارائه راهکارهایی به روز و یکپارچه بسیاری از نیازهای شبکه شما را زیر چتری یکسان و بهینه شده برآورده می کند.

سیستم عامل قدرتمند RouterOS را در شبکه خود به کار بگیرید و از تنوع بالای قابلیتها و راهکارها، و نیز پایداری قابل تحسین آن در انجام مدیریت شبکه خود استفاده کنید. 

تجربه مشتریان پرونکسو

افزایش زمان گارانتی

برای۳ برابر کردن مدت زمان گارانتی، کارت گارانتی پرونکسو را آماده کنید و کلیک کنید. جهت انجام این فرایند داشتن شماره سریال دستگاه الزامیست.

درخواست نمایندگی

اگر توزیع کننده یا فروشنده تجهیزات شبکه هستید، پرونکسو مشتاق آشنایی با شماست. برای ثبت نام کلیک کنید و به جمع متخصصان پرونکسو بپویندید.

ثبت شکایت و انتقاد

پرونکسو می کوشد خدماتی به روز و متناسب ارائه کند. اگر در فرایند خدمت رسانی به شما توسط تیم ما نواقصی دیده اید با ما در میان بگذارید.

رضایت سنجی مشتری

با چند سوال کوتاه می خواهیم اطمینان پیدا کنیم که خدمات و محصولات ما تا چه میزان مطابق انتظارات و خواسته های پروژه شما بوده است. 

آخرین نوشته ها

آخرین نوشته ها

چرا به VLAN احتیاج داریم

چرا به VLAN احتیاج داریم ؟

VLANing یعنی خرد کردن یک برادکست دامین (Broadcast Domain) بزرگ به چندین Broadcast Domain کوچک برای اهداف کم کردن Flooding فریم‌ها در سوئیچ و اعمال Policy در لایه‌های بالاتر

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا
× گفتگوی آنلاین