preloader

داستان پرونکسو

از مشاوره تا راه‌اندازی و پشتیبانی، لحظه به لحظه با شما هستیم.

فناوری‌ها و دستگاه‌های جدید در صنعت شبکه روز به روز در حال تغییر است و این تغییر ممکن است ما را در شناخت و انتخاب مناسب‌ترین تجهیزات برای کسب و کارمان دچار مشکل کند. کارشناسان ما این دغدغه را به خوبی فهمیدند و تصمیم گرفتند با ایده‌ای که داشتند قدری از این نگرانی‌ها را کم کنند. و از اینجا بود که داستان ما آغاز شد و پرونکسو با تیمی متخصص عاشق شبکه و فناوری، شروع به کار کرد. قرار شد از زمانیکه مشتری نیاز به ایجاد و راه‌اندازی یک شبکه برای سازمان یا کسب‌وکارش را پیدا کرد، پرونکسو از صفر تا صد این کار یعنی از مشاوره و طراحی تا راه‌اندازی و پشتیبانی کنارش باشد.

دانیال حسین‌آبادی / مدیر‌عامل پرونکسو

پرونکسو قرار است در بازار رو به رشدی که لحظه به لحظه در حال تغییر است، حامی مشتریبان خود باشد. از لحظه‌ای که شما نیاز به راه‌اندازی شبکه در سازمان‌تان را احساس می‌کنید، با مشاوره‌ای کاملا بی طرفانه کنارتان هستیم و تا زمان نصب و راه‌اندازی و حتی بروز مشکلات احتمالی پس از آن، دست شما را رها نمی‌کنیم.

مهدی کیوانی / مدیر تیم مارکتینگ

مهدی مهدی کیوانی مدیر تیم مارکتینگ پرونکسو، در این باره می‌گوید: برای شناخت نیاز‌های مشتری لازم بود، به جای مشتری فکر کنیم، نگران باشیم و جستجو کنیم تا بتوانیم حامی‌اش باشیم.

رضا رشید / مدیر فنی پرونکسو

پشتیبانی خوب و در دسترس بودن را مهم‌ترین خصیصه پرونکسو می‌داند.